Haberler
Türkçe English Deutsch Français
Hızlı Rezervasyon

Kurumsal

BİZ KİMİZ?

1996 yılında Almanya’nın Gaggenau şehrinde Eska Autotechnik ismiyle başlamış olduğumuz yirmi yıllık tecrübenin size dönüşümüyüz. Araçlarınızın daha rahat ve güvenilir bir ulaşım imkânı sunması için bakım ve onarım üzerine servis hizmeti vermekteyiz. Her geçen gün büyümesini ve teknolojik gelişimini sürdürmüş olan firmamız konforun ve güvenin adresi haline gelmiştir. Yirmi yıllık sektör tecrübemizi sizlerle daha iyi paylaşabilmek adına Eska Rent a car ismini alarak hizmetlerimize bir yenisini eklemiş bulunmaktayız.

Eska kurulduğu günden bu yana ilk sıraya koyduğu hizmet anlayışı ile;her müşterisine özel ve fırsatlarla dolu,eşsiz bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı ilke edinmiştir.

Eska birbirinden çeşitli ve tam donanımlı araçlarıyla yolların lideri olduğu gibi Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip araç kiralama şirketidir. Yurt dışında sürekli müşterilerine yüksek kalitede hizmet veren Eska yurt içinde de müşterilerinin her çıktığı yolda yanında bulunmaktadır.

Eska’nın müşterilerine sunduğu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların bakımları Alman çalışma prensibi ile donatılmış oto teknik uzmanımız tarafından titizlikle takip edilmekte, tüm araçlar kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır. Eska’da kiralanan her sınıf araç için üst sınıf hizmet anlayışı benimsenmiştir.

Eska’yı sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Eska’nın tercih edilmesini sağlamaktadır.

VARLIĞIMIZIN SEBEBİNİ BİLDİĞİMİZ İÇİN SİZE EN DOĞRU HİZMETİ SUNMAYI BİR BORÇ BİLİYORUZ…

MİSYONUMUZ

Süreç odaklı sistemimiz, önce insan anlayışımız, Kurumsal değerlerimiz, güçlü hizmet ve servis ağımız ile kaliteli araç kiralama hizmetleri sunarak müşterilerimizin kısa ve uzun dönem kiralık araç ihtiyaçlarını karşılamak, karşılıklı güven çerçevesinde müşteri odaklı yönetim ilkelerimiz ile doğru aracı doğru kişiye doğru zamanda sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, sektörde farklılık yaratarak sürekli kendini geliştiren, değer kavramını müşterilerine sunduğu her hizmetinde hissettiren, Ulusal ve uluslararası ulaşımda en iyi firma olmak; Markalaşmak.

  • antalya oto kiralama
  • antalya araç kiralama
  • antalya havalimanı oto kiralama
  • Antalya Araba Kiralama
  • Antalya Araç Kiralama
  • antalya rent a car
  • Antalya Vip Transfer
  • Antalya Filo Kiralama
  • Transfer